Home
Witamy w oficjalnym serwisie internetowym Orkiestry Dętej Okulice
PDF Drukuj Email

Odpust ki czci Św. Stanisława - Szczepanów

Mszę św. odpustową w dniu 12 maja 2018 r. poprzedziła procesja z kaplicy narodzenia świętego Stanisława do bazyliki. Były w niej niesione relikwie św. Stanisława, św. Jana Pawła II oraz świętych i błogosławionych diecezji tarnowskiej. Bp Andrzej Jeż poświęcił także stacje Drogi Krzyżowej w panteonie szczepanowskim. Uroczystościom tym towarzyszyła nasza orkiestra.

 

http://www.bazylikaszczepanow.pl

 
PDF Drukuj Email

Uroczystości 3 Maja w Okulicach

 

W dniu 3 maja 2018 r. w Uroczystość Uchwalenia Konstytucji 3 Maja i Święto Matki Bożej Królowej Polski nasza orkiestra wzięła udział i uświetniła uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny w Sanktuarium Narodzenia NMP w Okulicach o godz. 11:00, po której wystąpiła z okolicznościowym koncertem.
Program słowno muzyczny przygotowała "Bratucjana Cantas" oraz z koncertem wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Baczkowa.

 

www.rzezawa.pl

 

 
PDF Drukuj Email

II Majówka z Orkiestrami w Grobli


Na zaproszenie wójta Gminy Drwinia Pana Jana Pająka, Dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli i Kapelmistrza Orkiestry Dętej Grobla nasza orkiestra wzięła udział już II Majówce z Orkiestrami, która miała miejsce w sobotnie popołudnie 5 maja 2018 r.
W programie był przemarsz zaproszonych orkiestr, wspólne wykonanie utworów i występy konkursowe oraz ogłoszenie wyników.

Wyniki:
1 miejsce - Orkiestra Dęta z Świątnik
2 miejsce - Orkiestra Dęta OKULICE i Orkiestra Górnicza Kopalni Soli w Bochni
3 miejsce - Orkiestra Dęta z Siemiechowa i Orkiestra Dęta Grobla

 

 
PDF Drukuj Email

I Gminny Dzień Strażaka - Rzezawa

W sobotnie popołudnie 5 maja 2018 r. Orkiestra Dęta OSP OKULICE zapewniła muzyczną oprawę I Gminnego Dnia Strażaka w Rzezawie.

 

www.rzezawa.pl

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 46

LINKOWNIA

PATRONAT